Natječaj za radno mjesto - Ne(e)tWORK - Član mobilnog tima

Objavljeno: Četvrtak, 15 Srpanj 2021

Ekološka udruga „Krka“ Knin za potrebe provedbe EU projekta „Ne(e)tWORK“ (UP.01.2.0.04.0006) raspisuje natječaj za prijem u radni odnos jednog zaposlenika (m/ž) na radno mjesto:

ČLAN MOBILNOG TIMA

Opis poslova:

  • Rad u uredu i na terenu
  • Pronalazak osoba u NEET statusu (nezaposleni mladi ljudi koji više nisu u sustavu obrazovanja, a nisu ni u sustavu osposobljavanja)
  • Komunikacija s lokalnim OCD-ima, ustanovama i mjesnim odborima na temu pronalaska ciljane skupine
  • Organizacija radionica, prikupljanje dokumentacije i izrada planova aktivnosti za ciljanu skupinu i sl.

Što  nudimo:

  • Ugovor o radu zasniva se na određeno vrijeme u trajanju od 24 mjeseci, uz probni rok od 3 mjeseca
  • Radni odnos zasniva se na puno radno vrijeme od 40 sati tjedno
  • Radno mjesto se nalazi u Kninu uz terenski rad
  • Izabrani kandidat/kinja radit će u dinamičnom, kreativnom i fleksibilnom radnom okruženju, uz osobe s dugogodišnjim iskustvom
  • Odabrani kandidat/kinja imat će mogućnost jačanja znanja i vještina

Uvjeti za prijem na radno mjesto:

  • Stupanj i smjer stručne spreme: SSS, VŠS ili VSS
  • Poznavanje rada na računalu
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije

Uz prijavu kandidati/kinje su dužni priložiti:

  • Životopis
  • Motivacijsko pismo koje sadržava opis dosadašnjeg iskustva, stečenih vještina i znanja relevantnih za navedeno radno mjesto, motiviranosti za rad na ovom radnom mjestu i osobna očekivanja od radnog mjesta i udruge.
  • Presliku osobne iskaznice
  • Presliku diplome ili svjedodžbe o završenom školovanju
  • Presliku vozačke dozvole

Uz prijavu kandidati/nje mogu priložiti neobaveznu dokumentaciju:

  • Ispis iz e radne knjižice
  • Pisma preporuke
  • Ostalo (uvjerenja o osposobljavanju i sl.)

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i obvezne priloge navedene u oglasu. Nepotpune ili nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Zamolbu sa životopisom, motivacijskim pismom potrebno je dostaviti 7 dana od objave natječaja isključivo na e-mail udruge: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje koji pošalju valjanu prijavu biti će obaviješteni putem e-maila.

Projekt „Ne(e)tWORK“ (UP.01.2.0.04.0006) provodi Ekološka udruga „Krka“ Knin. Projekt je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, Odobren je u okviru poziva "Pronađi me!", a njegovo trajanje je 24 mjeseca.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost Ekološke udruge "Krka" Knin.

lenta ESF kockice